Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

ДЕРЖАВНІ  БУДІВЕЛЬНІ  НОРМИ  УКРАЇНИ

  Конструкції будинків і споруд

 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ

 ДБН В.2.6-31:2006

 Видання офіційне

Київ

Міністерство будівництва, архітектури та  житлово-комунального господарства УКРАЇНИ

2006

Ці Норми встановлюють вимоги до теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій (теплоізоляційної оболонки) будинків і споруд і порядку їх розрахунку з метою забезпечення раціонального використання енергетичних ресурсів на обігрівання, забезпечення нормативних санітарно-гігієничних параметрів мікроклімату приміщень, довговічності огороджувальних конструкцій під час експлуатації будинків та споруд. 

Вимоги цих Норм є обов’язковими для юридичних і фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності на території України незалежно від форм власності та відомчої приналежності.

Положення Норм мають використовуватися при проектуванні будинків і споруд, що опалюються, у разі нового будівництва, реконструкції й капітального ремонту (термомодернізації), при складанні енергетичного паспорту, визначенні витрат паливно-енергетичних ресурсів для опалення будинків розрахунково-аналітичним методом, проведенні енергетичного обстеження будівель та споруд.




ВІКНА ТА ДВЕРІ

ПОЛІВІНІЛХЛОРИДНІ

Загальні технічні умови

 Видання офіційне

 

1 ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ

Цей стандарт поширюється на вікна і двері, далі за текстом "вироби", які виконані з жорсткого полівінілхлориду (ПВХ), а також на їхні основні кон­струкційні елементи.

Вироби призначені для установки в зовнішніх та внутрішніх будівельних огороджувальних конструкціях житлових, громадських, виробничих та допо­міжних будинків і споруд, за винятком дверей, що ведуть у сходові клітки третього типу (СНіП 2.01.02).

Вид кліматичного виконання - УХЛ1 за ГОСТ 15150.

Обов'язкові вимоги до якості виробів та їхніх конструкційних елементів, що забезпечують безпечність для життя, здоров'я та майна населення, охорони навколишнього середовища, викладені в таких пунктах:

для вікон і балконних дверей в 4.2.8 - 4.2.11, 4.2.15 - 4.2.19;

для зовнішніх дверей в 4.2.8 - 4.2.14, 4.2.16, 4.2.17, 4.2.19;

для внутрішніх дверей в 4.2.8 - 4.2.14, 4.2.16, 4.2.17;

для профілів із ПВХ в 4.2.17, 4.3.3, 4.3.4, 4.3.9.

Стандарт придатний для цілей сертифікації.

Терміни та визначення наведені в додатку А.






БЛОКИ ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ Методи визначення опору теплопередачі

ДСТУ Б В.2.6-17-2000 (ГОСТ 26602.1-99)

1 ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ

Даний стандарт установлює методи виз­начення опору теплопередачі віконних та дверних засклених блоків і їх елементів (далі -віконних блоків), які виготовляють із різних матеріалів, для опалюваних будинків і споруд різного призначення.

 

Методи, що установлені у даному стан­дарті, застосовують при проведенні типових, сертифікаційних та інших періодичних лабо­раторних випробувань.

Допускається використання методів да­ного стандарту для визначення опору тепло­передачі глухих дверних блоків, зенітних ліх­тарів, вітражів та їх фрагментів, а також склопакетів і профільних систем.








БЛОКИ ВІКОННІ ДЕРЕВ'ЯНІ

ЗІ СКЛОПАКЕТАМИ

 

Технічні умови

 

ДСТУ Б В.2.6-24-2001 (ГОСТ 24700-99)

1 ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ

 

Даний стандарт поширюється на віконні і балконні дверні блоки дерев'яні одинарної кон­струкції (далі - "вироби", "віконні блоки") зі склопакетами для будинків і споруд різноманіт­ного призначення.

Допускається поширення вимог стандарту на віконні блоки роздільної конструкції, що зас­клені двома склопакетами.

Галузь використання конкретних типів (ма­рок) виробів встановлюють у залежності від умовексплуатації, відповідно до чинних будівельних норм, з урахуванням вимог ДСТУ Б В.2.6-23 (ГОСТ 23166) і даного стандарту.

Стандарт не поширюється на мансардні віконні блоки, а також на вироби спеціального призначення у частині додаткових вимог до по­жежної безпеки, захисту від виламування та ін.

Вимоги даного стандарту є обов'язковими (крім застережених у тексті як рекомендовані або довідкові).

Стандарт може бути використаний для цілей сертифікації виробів.



Далее-->
Д